Skip to content

Dowody zdrady detektyw Gdańsk

Nasze usługi detektywistyczne świadczymy w Gdańsku już od kilkunastu lat. W trakcie prowadzenia przeróżnych spraw wyspecjalizowaliśmy się w sprawach rozwodowych. Jednym z głównych naszych zadań jest zbieranie materiału dowodowego i weryfikacja zdrady małżonka/partnera.

Zbieranie dowodów zdrady niewierności Gdańsk

Zbieranie dowodów zdrady

W ramach naszych usług detektywistycznych oferujemy m.in. obserwację współmałżonka lub partnera oraz zbieranie materiału dowodowego w postaci dokumentacji fotograficznej i nagrań audio-video. Skuteczne potwierdzenie lub wykluczenie zdrady małżeńskiej lub partnerskiej. Analizę i weryfikację zebranym materiałów przez klienta oraz pomoc w zebraniu prawnie legalnych dowodów zdrady. Ponadto jesteśmy w stanie doradzić oraz poprowadzić klienta przez wszystkie kroki sprawy rozwodowej od zgłoszenia pozwu po prowadzenie sprawy oraz przedstawienie zebranego w trakcie śledztwa materiału dowodowego w sądzie.

Efektem naszej pracy jest kompleksowy raport zawierający wykaz zdobytych dowodów oraz w przypadku zdrady małżeńskiej możliwe scenariusze dalszego postępowania obejmującego m.in. wniesienie pozwu rozwodowego, walkę o opiekę nad dziećmi i rozwód z orzeczeniem o winie.

Nasze usługi detektywistyczne dostępne są na terenie Gdańska i okolicznych miejscowości natomiast często w ramach wykonywanych zadań wyjeżdżamy za obserwowanym obiektem w drugi koniec kraju np. podczas delegacji z pracy czy firmowych wyjazdów integracyjnych.

Etapy pracy w trakcie zbierania materiału dowodowego

Gwarantujemy pełną poufność oraz dyskrecję w trakcie realizacji działań a także rzetelną i skuteczną pomoc w uzyskaniu potrzebnych dowodów oraz przygotowaniu dokumentacji do sądu.

1. Przeprowadzamy analizę sprawy oraz przygotowujemy kompleksową wycenę usługi
2. Po akceptacji wyceny usługi przystępujemy do działań operacyjnych
3. Rozpoczynamy dyskretne śledztwo angażując minimum wymaganych środków do pozytywnego zakończenia działania
4. Przekazania klientowi zebranych materiałów dowodowych potwierdzających lub wykluczających zdradę partnera
5. Doradztwo i wsparcie prawne w dalszych etapach postępowania rozwodowego

ZAPRASZAMY DO NIEZOBOWIĄZUJĄCEGO KONTAKTU TELEFONICZNEGO: +48 603 717 577