Skip to content

O firmie

Radca prawny detektyw

Prawnik z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Zawód radcy prawego wykonuję od ośmiu lat. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Odbyłem etatową aplikację sądową przy Sądzie Apelacyjnym w Gdańsku, zakończoną zdaniem egzaminu sędziowskiego. Posiadam licencję prywatnego detektywa wydaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku.
Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a także absolwentem Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

Od początku kariery zawodowej pracowałem w największych trójmiejskich kancelariach prawnych, gdzie byłem odpowiedzialny za realizację procesów z zakresu szeroko pojętego prawa gospodarczego oraz handlowego. Równolegle koncentrowałem się na zdobywaniu doświadczenia w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego oraz prawa pracy. Z połączenia pasji detektywistycznej i wiedzy prawnika. Chcąc rozwijać swoje zainteresowania związane z detektywistyką i jednocześnie w dalszym ciągu pomagać ludziom jako radca prawny, powołałem pierwszą na terenie województwa pomorskiego agencję detektywistyczno-prawną, która kompleksowo świadczy na rzecz Klientów nie tylko usługi detektywistyczne, ale także profesjonalną pomoc prawną. Ufam, że dzięki temu moi Klienci będą mogli nie tylko zebrać wartościowe informacje, ale także skutecznie wykorzystać je w sądzie.

Jako radca prawny oraz licencjonowany prywatny detektyw stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe oraz pogłębiam wiedzę w obszarach w których świadczę usługi. Specjalizacja w zakresie rozwodów (rozwody detektyw Gdańsk), doświadczenie i zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów prawnych przekładają się na wysoki poziom merytoryczny oraz wysoką efektywność świadczonych usług, a tym samym na sukcesy i zadowolenie Klientów agencji detektywistyczno-prawnej. W ramach prowadzonej agencji detektywistyczno-prawnej radca prawny – licencjonowany prywatny detektyw świadczy doradztwo prawne w zakresie kompleksowej obsługi zarówno podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych. Zapewniam indywidualne podejście do każdego Klienta oraz wybór takiego rozwiązania problemu, które jest efektywne i jednocześnie dostosowane do możliwości finansowych Klienta.

Powierzając rozwiązanie swojego problemu agencji detektywistyczno-prawnej Klienci mogą liczyć na w pełni kompleksową pomoc detektywistyczno-prawną, poprzez działania detektywistyczne, po pomyślny finał na sali sądowej.

Masz pytania?​

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług zapraszamy do kontaktu. Umówimy spotkanie i wspólnie zastanowimy się nad najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem.

Obszar działania

Trójmiasto, woj. pomorskie, Polska i zagranica​

Dzięki wieloletniej praktyce i licznym kontaktom nasze usługi są dostępne w większości miast wojewódzkich, małych kilkudziesięciotysięcznych miastach powiatowych oraz popularnych kierunkach urlopowych za granicą naszego kraju.